Відділ продажу: (050) 150 9999 (096) 150 9999
Оптовий відділ: (093) 150 9999

Очищувачі повітря

0
Очисник повітря іонізатор для авто Zenet XJ-803Чи замислюєтеся ви про якість повітря у своєму автомобілі? Вуличний пил, викиди в атмосферу від промислових підприємств, перебування в заторах - усе це формує мікроклімат у вашій машині. Встановіть ..
480.00грн.
 • -20%
  1
  Автомобільний очищувач повітря Супер Плюс Іон АВТО предназначен для эксплуатации в салоне автомобиля при температуре от +1 до +40°С и относительной влажности до 80%.Очиститель воздуха не оказывает никакого влияния на магнитные носители информации (ау..
  1 080.00грн.864.00грн.
 • -20%
  2
  Очищувач іонізатор повітря Супер Плюс Био блакитний - робота заснована на принципі "іонного вітру", який виникає в результаті коронного розряду і забезпечує рух потоку повітря через касету приладу, при цьому частки аерозолю (пил, дим, мікроорганізми)..
  2 680.00грн.2 144.00грн.
 • -20%
  2
  Очисник повітря з іонізацією «Супер Плюс ЕКО-С» зелений зробить повітря в приміщенні чистим, забезпечивши елімінацію (видалення) з повітря пилку рослин, спор грибків, продуктів життєдіяльності домашніх тварин і кліщів, дрібнодисперсного (невидимого н..
  2 680.00грн.2 144.00грн.
 • -20%
  4
  Очиститель воздуха “Супер Плюс ЭКО-С ” сделает воздух в помещении чистым, обеспечив удаление из воздуха пыльцы растений, спор грибков, продуктов жизнедеятельности домашних животных и клещей, мелкодисперсной (невидимой невооруженным глазом) пыли, абсо..
  1 980.00грн.1 584.00грн.
  1
  Очисник повітря іонізатор для авто  Zenet XJ-802 з генератором аніонів, що працює за принципом "іонного вітру", миттєво виробляє корисні для здоров'я людини негативні іони і постійно наповнює салон автомобіля чистим і свіжим повітрям. Дуже стиль..
  740.00грн.
  1
  Автомобільний очисник повітря Zenet XJ-800 Чи замислюєтеся Ви про якість повітря в своєму автомобілі? Вуличний пил, викиди в атмосферу від промислових підприємств, довге перебування в пробках - все це формує мікроклімат у вашій машині. Встановіть ав..
  480.00грн.
 • -20%
  0
  Портативний очисник повітря Супер Плюс Іон сірий - невеличкий прилад, призначений для очищення салону автомобіля від пилу, запаху бензину, тютюнового диму, мікробів і бактерій. Іонізатор насичує повітря аероіонами, освіжаючи повітря в салоні, завдяки..
  1 280.00грн.1 024.00грн.
 • -20%
  0
  Очисник повітря для автомбіля Супер Плюс АВТО призначений для очищення повітря в салоні автомобіля або інших транспортних засобів від пилового, бактеріального або грибкового забруднення, від продуктів неповного згоряння пального, а також для збагачен..
  280.00грн.224.00грн.
 • -20%
  3
  Очисник повітря без фільтра «Супер Плюс ЕКО-С» сірий зробить повітря в приміщенні чистим, забезпечивши елімінацію (видалення) з повітря пилку рослин, спор грибків, продуктів життєдіяльності домашніх тварин і кліщів, дрібнодисперсного (невидимого неоз..
  2 680.00грн.2 144.00грн.
 • -20%
  4
  Очищувач повітря з іонізацією Супер Плюс ЕКО-С сірий - зробить повітря в приміщенні чистим, забезпечивши видалення з повітря пилку рослин, спор грибків, продуктів життєдіяльності домашніх тварин і кліщів, дрібнодисперсного (невидимої неозброєним оком..
  1 980.00грн.1 584.00грн.
 • -20%
  2
  Очищувач повітря з LCD екраномВам потрібен в будинку свіже чисте повітря? Ви хочете завжди знати, яка температура у приміщенні?Очищувач-іонізатор повітря Супер Плюс Био LCD - відмінне рішення для вирішення цих проблем.Робота приладу заснована на прин..
  3 180.00грн.2 544.00грн.
 • -20%
  0
  Очисник повітря без фільтрів «Супер Плюс ЕКО-С» блакитний зробить повітря в приміщенні чистим, забезпечивши елімінацію (видалення) з повітря пилку рослин, спор грибків, продуктів життєдіяльності домашніх тварин і кліщів, дрібнодисперсного (невидимого..
  1 980.00грн.1 584.00грн.
  2
  Очисник повітря з нера-фільтром Zenet XJ-3100A призначений для очищення й іонізації повітря в житлових приміщеннях, офісах, лікарнях. Негативні іони, що виробляє прилад, благотворно впливають на здоров'я людей, які перебувають у приміщенні. Повітря, ..
  7 277.00грн.
 • -20%
  3
  Портативний очисник повітря Супер Плюс Іон чорний - невеличкий прилад, призначений для очищення салону автомобіля від пилу, запаху бензину, тютюнового диму, мікробів і бактерій. Іонізатор насичує повітря аероіонами, освіжаючи повітря в салоні, завдяк..
  1 280.00грн.1 024.00грн.
  1
  Цей пристрій - попільничка очищувач повітря, що усуває запах тютюнового диму!Дим не тільки сприяє швидкому забрудненню повітря в приміщенні, а й подразнює людей, що перебувають у приміщенні, може спричиняти головний біль, кисневе голодування і запамо..
  392.00грн.
 • Очищувачі повітря

  Ми намагаємося вибирати здорову їжу, стежимо за раціоном, зміцнюємо тіло тренувань. Але цього мало. Потрібно також враховувати, що потрапляє в організм разом з повітрям. Пил, бактерії, мікроби, частинки бруду і шерсть і інші елементи знижують якість повітря і шкодять нашим легким. Як боротися з цим? Купуйте очищувач повітря. Просте вирішення складної проблеми.

  Можливості очищувача повітря

  Головне завдання обладнання - створювати приємну і здорову атмосферу в приміщеннях. Замовте очищувач повітря, щоб позбутися від:

  • пилу і пилового кліща;

  • квіткового пилку, вовни та інших алергенів;

  • неприємного запаху;

  • диму і гару;

  • хімічних випаровувань від чистячих засобів;

  • бактерій і мікробів;

  • спор грибка.

  Також корисна функція іонізації. Нею володіють багато очищувачі повітря і майже всі кліматичні комплекси. Техніка створює аероіони. Вони змушують пил прилипати до фільтрів, ефективно очищаючи повітря. Також вбивають бактерії і мікроби, борються з цвіллю, нейтралізують електромагнітне випромінювання побутової техніки.

  Де використовувати очищувач повітря Zenet?

  Оригінальне обладнання від виробника працює в будь-яких умовах. Його можна встановити в підвалі, на горищі або гаражі, де він буде боротися з запахом машинних олив, цвіллю, пилом та іншими забрудненнями. Очищувач повітря для квартир і офісів створить приємну атмосферу в тих приміщеннях, де ви проводите найбільше часу.

  Багато подорожуєте? Майже цілий день за кермом? Тоді варто придбати очищувач повітря в автомобіль. Дихайте на повні груди на трасі, в пробці, на запорошених сільських дорогах. Насолоджуйтеся свіжим запахом в салоні з очищувачем повітря. Купуйте маленький девайс для великих подорожей недорого.

  Хочете, щоб продукти довше залишалися свіжими? Вам знадобиться очищувач повітря для холодильника. Він запобіжить псування продуктів і змішування запахів. У холодильнику, а також в коморі і в шафі запанує свіжість.

  Багато захворювань ніг починаються з поганою взуття. Уникнути проблем допоможе сушка для взуття з озонатором. Вона прибере неприємний запах, бактерії, грибок і мікроби. Прилад висушить взуття за 6 годин або швидше.

  Відчуйте на собі німецька якість. Оригінальне обладнання можна замовити в нашому інтернет-магазині. Ми офіційно представляємо бренд Zenet в Україні. Вам будуть приємні ціни від виробника. Вибирайте свій варіант очищувача повітря. Купіть в Україні німецьку техніку в офіційного дистриб'ютора.

  Відгуки
  Наталія
  Наталія
  25.04.2024
  Масажне крісло для дому Zenet Zet-1288 коричневе з молочними вставками
  Масажне крісло для дому Zenet Zet-1288 коричневе з молочними вставками
  Придбали крісло зі знижкою, залишились дуже задоволені. Користуємось всією сім'єю. Гарно масажує всі зони, приємне обслуговування..
  Павло
  Павло
  24.04.2024
  Масажне крісло Zenet Zet-1288 Чорне
  Масажне крісло Zenet Zet-1288 Чорне
  Швидка доставка, крісло відповідає всім заявленним харакетристикам, добре масажує))..
  Костянтин
  Костянтин
  23.04.2024
  Масажне крісло Zenet Zet-1288 Чорне
  Масажне крісло Zenet Zet-1288 Чорне
  Чудова акція, покупкою задоволенний...
  Алена
  Алена
  16.01.2024
  Роликовий масажер для шиї і плечей Zenet Zet-759
  Роликовий масажер для шиї і плечей Zenet Zet-759
  Это великолепная вещь, я бы сказала незаменимая дома. У меня после родов спина очень сильно страдает с ребенком и этот массажер просто спасение для нее. Очень довольна и рекомендую! Делает глубокий массаж мышц еще и с подогревом. ..
  Vassili
  Vassili
  26.11.2023
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet Zet-515
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet Zet-515
  Отличная вещь. Малый расход электричества, быстрый обогрев. Очень приятное, мягкое тепло. Рекомендую ..
  Марія
  Марія
  20.09.2023
  Ударний шийний масажер Zenet Zet-756
  Ударний шийний масажер Zenet Zet-756
  Масажер сподобався усій родині. Тепер замовляю ще один, такий саме ...
  Ольга
  Ольга
  14.07.2023
  Ручний масажер Zenet Zet-717 з насадками
  Ручний масажер Zenet Zet-717 з насадками
  Очень понравился массажер. Заказала для мамы. Приятная вибрация. Мышцы расслабляются . В общем, одно удовольствие. Спасибо..
  Николай
  Николай
  12.05.2023
  Ручний масажер для тіла Zenet Zet-711 з нефритовими камінням
  Ручний масажер для тіла Zenet Zet-711 з нефритовими камінням
  Благодарю оператора Анну за оперативность , заказ получил через сутки , всё красиво и уже испытал вибромассажёр Zenet ZET-711 в действии , чувствуется мощь аппарата ...
  Клімат в домi - турбота ZENET
  5 важливих функції в 1 приладі: охолодження, обігрів, Іонізація, очищення та зволоження повітря.
  Дізнатися більше
  Клімат в домi - турбота ZENET