Отдел продаж: (050) 150 9999 (096) 150 9999
Оптовый отдел: (093) 150 9999

Карбонові обігрівачі

2
Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515 - економний обігрівач, німецької якості та унікальної технології. Він не пересушує повітря у приміщенні, швидко прогріваючи його. Такий обігрівач створить правильний та корисний для здоров'я мікрокліма..
2 380.00грн.
  0
  Кварцевий обігрівач Zenet ZET-513 для приміщень - кварцовий обігрівач нового покоління з ефектним дизайном від Зенет для прогріву приміщення площею до 30 кв. м. Економна модель обігрівача швидко й ефективно обігріває приміщення: низьке споживання еле..
  1 480.00грн.
  12
  Інфрачервоний кварцовий обігрівач Zenet Zet-508 - прилад спрямованої дії, тобто він не нагріває повітря в приміщенні, а тільки предмети, які розташовані в радіусі його дії. Обігрівач має два кварцових нагрівальних елемента. Конструкція спеціально зро..
  380.00грн.
  6
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-506 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовується..
  2 380.00грн.
  3
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-507 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовуєтьс..
  2 380.00грн.
  10
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-506 білий - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-506 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташову..
  2 380.00грн.
  3
  Карбоновий обігрівач ZET 503 - легко обігрівають великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. Економічні карбонові обігрівачі Zenet ZET-503 мають режим обертання на 180º. Прилад ефективно нагріває людини і об'єкти на відстані в 3-4 мет..
  2 580.00грн.
  11
  Карбоновий обігрівач - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-507 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовується карбоновий елемент з вуглець в..
  2 380.00грн.
  8
  Карбоновий обігрівач ZET 501 - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Під час зміни клімату зі спекотного до різко холодного приходить на допомогу карбоновий обігрівач, який створить комфорт і зат..
  2 380.00грн.
  4
  Клімат нашої країни часто буває непередбачуваний – холод може настати набагато раніше за початок опалювального сезону. Однак і опалення не завжди підтримує комфортну температуру взимку, особливо в старих будинках. Рішенням цієї проблеми може стати..
  2 180.00грн.
  5
  Карбоновий обігрівач ZET 502 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками з нагрівальним елементом з волокна, що містить вуглець. Працює обігрівач за допомогою випромінювання теплової енергії в інфрачервоному діапазоні, тепло випромінюється подібно..
  2 480.00грн.
  4
  Карбоновый обогреватель Zenet ZET-505 - новая модель 2018 года с нагревательным элементом, который находится в карбоновой колбе и не пересушивает воздух в помещении, быстрее и качественнее прогревая его. Такой обогреватель создаст благоприятную и ко..
  2 580.00грн.
 • Карбонові обігрівачі


  Як створити вдома і на роботі комфортні умови? Як не залежати від центрального опалення? Допоможе карбоновий обігрівач. Купуйте такий прилад додому або в офіс, і ви забудете, яка погода за вікном. Адже в приміщенні тепер завжди літо. Замість сонця в ньому гріє інноваційний німецький обігрівач Zenet. Дізнайтеся, чи потрібен вам такий прилад.

  Переваги карбонових обігрівачів Zenet

  Розберемося з принципом роботи. Як і всі інфрачервоні обігрівачі, він випромінює теплові промені. Потрапляючи на навколишні предмети, вони прогрівають поверхню на глибину 2-2,5 сантиметра. Тепло від об'єктів поширюється навколо. Тому перебувати в приміщенні з карбоновим обігрівачем так приємно. Здобули перше і головне достоїнство обладнання.

  1.Обігрівач карбонового типу екологічно чистий.

  Заради здорової атмосфери в будинку ми робимо все: прибираємо, використовуємо очисники та зволожувачі повітря. Купуйте карбоновий обігрівач і відчуйте, яким повинен бути домашній затишок. Таке опалення не сушить повітря. Нагрівальний елемент закритий від пилу і бруду. Тому ви не відчуєте запаху гару, як це буває з конвекторами. Тільки тепло і комфорт.

  2.Техніка економічна.

  З таким опалювальним устаткуванням рахунки за електрику стануть на порядок менше. Пристрій спалює в 2,5 рази менше світла. Секрет в більш високій теплопровідності карбонового нагрівального елементу в порівнянні з металевим.

  Техніка коштує недорого, особливо, якщо врахувати вигоду від експлуатації. Купуйте обладнання у нас за цінами від виробника. Ми офіційно представляємо Zenet в Україні.

  3.Прилад безпечний для людини.

  Техніка не забруднює повітря в приміщенні. Підходить навіть алергікам і людям з астмою. Рекомендуємо використовувати в комплексі з обігрівачами кліматичні комплекси.

  За рахунок теплового випромінювання прилад корисний м'язам, кісткам, кровоносних судинах. Він також покращує стан шкіри.

  Купити карбоновий обігрівач в Україні

  У нашому інтернет-магазині вас чекає великий вибір оригінальної німецької техніки. Купувати у офіційного дистриб'ютора вигідно і безпечно. Ви отримуєте справжня німецька якість з гарантією.

  Для успішної покупки визначте, яку площу має обігрівати прилад. Від цього залежить необхідна потужність.

  Наша техніка захищена від падіння і перегріву. Зручне управління і продуманий поворотний механізм дозволять насолоджуватися теплом без зайвих складнощів.  Відгуки
  Николай
  Николай
  12.05.2023
  Ручний масажер для тіла Zenet ZET-711 з нефритовими камінням
  Ручний масажер для тіла Zenet ZET-711 з нефритовими камінням
  Благодарю оператора Анну за оперативность , заказ получил через сутки , всё красиво и уже испытал вибромассажёр Zenet ZET-711 в действии , чувствуется мощь аппарата ...
  Олена
  Олена
  12.02.2023
  Масажна подушка для спини Zenet ZET-728
  Масажна подушка для спини Zenet ZET-728
  Купила подушку для батьків, мамі для спини, батькові для ніг. Вони задоволені, масажує досить сильно. Подушка прийшла вчасно новою поштою. Гарна якість і проста у використанні...
  Александр
  Александр
  03.02.2023
  Масажна подушка Zenet ZET-727 з інфрачервоним підігрівом
  Масажна подушка Zenet ZET-727 з інфрачервоним підігрівом
  Заказа на этом сайте, мало того что с доставкой обманули. Так не успел поработать стал издавать странные звуки. А возврат и обмен конечно же за свой счет. Хоть и говорят что на пополам. Но выходит товар уже будет стоить не 980. А все 1200! Когда такая цена можно поискать и другой товар у себя..
  Василь
  Василь
  19.01.2023
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Дякую за оперативну доставку. Хороша модель, нарікань немає..
  Анастасія
  Анастасія
  14.01.2023
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Чудова модель! Швидко обігріває і споживання електроенергії не високе Рекомендую!..
  Гулина Мария
  Гулина Мария
  25.09.2022
  Очищувач повітря з іонізацією Супер Плюс Іон чорний
  Очищувач повітря з іонізацією Супер Плюс Іон чорний
  Спасибо, хороший прибор ..
  Петро із Чернігова
  Петро із Чернігова
  12.09.2022
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Одержав карбоновий обігрівач. Все добре. Щиро дякую за оперативне якісне обслуговування і оперативну доставку. Бажаю вам успіху...
  Ольга
  Ольга
  04.09.2022
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний
  Спасибо большое! 3 шт. обогревателей получила,все работают. зимой моя семья не замёрзнет!!Будем надеяться ,что работать будут нормально и долго.Дуже вас дякуемо!!!..
  Клімат в домi - турбота ZENET
  5 важливих функції в 1 приладі: охолодження, обігрів, Іонізація, очищення та зволоження повітря.
  Дізнатися більше
  Клімат в домi - турбота ZENET