Отдел продаж: (050) 150 9999 (096) 150 9999
Оптовый отдел: (093) 150 9999

Інфрачервоні обігрівачі

2
Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515 - економний обігрівач, німецької якості та унікальної технології. Він не пересушує повітря у приміщенні, швидко прогріваючи його. Такий обігрівач створить правильний та корисний для здоров'я мікрокліма..
2 380.00грн.
  3
  Електричний конвектор Zenet Zet-526 прекрасний спосіб підтримувати комфортну температуру і обігріти приміщення до потрібної температури. Модель оснащена вбудованим терморегулятором. Це дає можливість повністю автоматизувати процес обігріву та економі..
  5 280.00грн.
  3
  Карбоновий обігрівач ZET 503 - легко обігрівають великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. Економічні карбонові обігрівачі Zenet ZET-503 мають режим обертання на 180º. Прилад ефективно нагріває людини і об'єкти на відстані в 3-4 мет..
  2 580.00грн.
  0
  Кварцевий обігрівач Zenet ZET-513 для приміщень - кварцовий обігрівач нового покоління з ефектним дизайном від Зенет для прогріву приміщення площею до 30 кв. м. Економна модель обігрівача швидко й ефективно обігріває приміщення: низьке споживання еле..
  1 480.00грн.
  2
  Електричний конвектор Zenet Zet-523 прекрасний спосіб підтримувати комфортну температуру і обігріти приміщення до потрібної температури. Модель оснащена вбудованим терморегулятором. Це дає можливість повністю автоматизувати процес обігріву та ек..
  4 580.00грн.
  9
  Електричний конвектор Zenet Zet-531 прекрасний спосіб підтримувати комфортну температуру і обігріти приміщення до потрібної температури. Модель оснащена вбудованим терморегулятором. Це дає можливість повністю автоматизувати процес обігріву та економі..
  5 480.00грн.
  12
  Інфрачервоний кварцовий обігрівач Zenet Zet-508 - прилад спрямованої дії, тобто він не нагріває повітря в приміщенні, а тільки предмети, які розташовані в радіусі його дії. Обігрівач має два кварцових нагрівальних елемента. Конструкція спеціально зро..
  380.00грн.
  6
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-506 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовується..
  2 380.00грн.
  3
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-507 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовуєтьс..
  2 380.00грн.
  10
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-506 білий - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-506 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташову..
  2 380.00грн.
  11
  Карбоновий обігрівач - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Обігрівач Zenet ZET-507 оснащений двома кварцовими вакуумними трубками, в яких розташовується карбоновий елемент з вуглець в..
  2 380.00грн.
  8
  Карбоновий обігрівач ZET 501 - це обігрівач нового покоління, який встиг завоювати український ринок опалювальних приладів. Під час зміни клімату зі спекотного до різко холодного приходить на допомогу карбоновий обігрівач, який створить комфорт і зат..
  2 380.00грн.
 • Інфрачервоні обігрівачі


  Коли центральне опалення не може забезпечити досить комфортну температуру або його просто немає, виручає інфрачервоний обігрівач. Ви напевно вже чули про прилад, який випромінює тепло. Можливо, вже навіть плануєте купити інфрачервоний обігрівач. Давайте переконаємося, що це правильне рішення.

  Чим гарний обігрівач інфрачервоний?

  Принцип роботи цього девайса максимально схожий з тим, як зігріває нашу планету Сонце. Ця кліматична техніка випромінює інфрачервоні хвилі, невидимі оку, але відчуваються як тепло. Вони практично не поглинаються повітря, завдяки чому технологія має найвищий ККД. Її принцип - прямий нагрів. Теплові промені прогрівають об'єкти в зоні дії, в тому числі і людини. А вже від них тепло передається повітрю.


  Звідси всі головні переваги, які переконують інфрачервоний обігрівач купити:


  • максимальна ефективність;

  • економічність;

  • можливість зонального обігріву;

  • безпеку для здоров'я;

  • універсальність.


  Використовувати ІЧ-випромінювачі можна де завгодно: вдома, на дачі, на роботі, не тільки в приміщенні, але і на вулиці, у великих павільйонах і зовсім маленьких кабінетах. Обмежень немає.


  Найпопулярніший тип інфрачервоних девайсів - карбонові обігрівачі. На виробництві таких спеціалізується німецький бренд Zenet. Вибирайте якісні пристрої в нашому інтернет-магазині.

  Інфрачервоний обігрівач Zenet: переваги

  Німецьке обладнання давно зарекомендувало себе як краще, причому не тільки в Україні, а й по всій Європі. Кожен обігрівач інфрачервоний Zenet зібраний з першокласних деталей з ретельним контролем на всіх етапах. Прилади оснащені захисними механізмами від перегріву і замикання. Передбачена система автоматичного вимкнення при падінні. Міцний корпус робить обладнання довговічним. А зрозуміле управління - прояв турботи про ваш комфорт.

  Купити інфрачервоний обігрівач в Україні

  Ми офіційно представляємо компанію в нашій країні. Тому у нас можна інфрачервоний обігрівач купити недорого. Доступна також будь-яка інша техніка, в тому числі зволожувачі повітря - порятунок від респіраторних хвороб в холодну пору року.


  Ви вже звернули увагу, яка доступна у європейської продукції вартість? Наш інтернет-магазин як офіційний імпортер може дозволити собі такі вигідні умови для покупців. Вибирайте будь-яку модель. Ціна вас точно порадує.


  Відгуки
  Олена
  Олена
  12.02.2023
  Масажна подушка для спини Zenet ZET-728
  Масажна подушка для спини Zenet ZET-728
  Купила подушку для батьків, мамі для спини, батькові для ніг. Вони задоволені, масажує досить сильно. Подушка прийшла вчасно новою поштою. Гарна якість і проста у використанні...
  Александр
  Александр
  03.02.2023
  Масажна подушка Zenet ZET-727 з інфрачервоним підігрівом
  Масажна подушка Zenet ZET-727 з інфрачервоним підігрівом
  Заказа на этом сайте, мало того что с доставкой обманули. Так не успел поработать стал издавать странные звуки. А возврат и обмен конечно же за свой счет. Хоть и говорят что на пополам. Но выходит товар уже будет стоить не 980. А все 1200! Когда такая цена можно поискать и другой товар у себя..
  Василь
  Василь
  19.01.2023
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Дякую за оперативну доставку. Хороша модель, нарікань немає..
  Анастасія
  Анастасія
  14.01.2023
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515
  Чудова модель! Швидко обігріває і споживання електроенергії не високе Рекомендую!..
  Петро із Чернігова
  Петро із Чернігова
  12.09.2022
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Одержав карбоновий обігрівач. Все добре. Щиро дякую за оперативне якісне обслуговування і оперативну доставку. Бажаю вам успіху...
  Ольга
  Ольга
  04.09.2022
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний
  Карбоновий обігрівач для офісу Zenet ZET-506 чорний
  Спасибо большое! 3 шт. обогревателей получила,все работают. зимой моя семья не замёрзнет!!Будем надеяться ,что работать будут нормально и долго.Дуже вас дякуемо!!!..
  Жанна
  Жанна
  29.07.2022
  Конвектор Zenet ZET-526 на 1500W
  Конвектор Zenet ZET-526 на 1500W
  Дякуємо, за оперативність. Приємно здивовані швидкістю доставки. Зовнішній вигляд конвектора дуже красивий, гарно гармонує із євроремонтом. Включили, все працює, швидко нагріває кімнату, легкий та простий в експлуатації. Щодо тепла в квартирі, з"ясуємо у міжсезонний період. ..
  Ольга
  Ольга
  15.07.2022
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Карбоновий обігрівач для будинку Zenet ZET-507 білий
  Доброго дня! Отримала замовлення. Обігрівач дуже зручний, легкий та швидко нагрівається. В даному інтернет магазині беру не перший раз товар, задоволена обслуговуванням та швидкою відправкою. Дякую! Слава Україні!..
  Клімат в домi - турбота ZENET
  5 важливих функції в 1 приладі: охолодження, обігрів, Іонізація, очищення та зволоження повітря.
  Дізнатися більше
  Клімат в домi - турбота ZENET